Ergebnisse
HUN FTT 2026. - XI.
Verbandsturnier
27.09.2026
| Balaton - Eagle
18 Löcher | Einzel | Zählspiel (Max. Bruttoergebnis: PAR + 10)
Vorgabenwirksam

Live Score | Stroke
86 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T1 |
Bacskai László Bence
(+8.1)
Budapest Footgolf | Erwachsene
| +8 | -7.7 | +8.4 | 73 | 65 | ||
| T1 |
Katona Istvan
(+3.9)
Kastélydombi | Erwachsene
| +4 | -6.8 | +4.4 | 69 | 65 | ||
| T1 |
Spáth Márton
(+7.0)
Budapest Footgolf | Erwachsene
| +7 | -6.8 | +7.2 | 72 | 65 |
Abszolút | Stroke
70 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T1 |
Bacskai László Bence
(+8.1)
Budapest Footgolf | Erwachsene
| +8 | -7.7 | +8.4 | 73 | 65 | ||
| T1 |
Katona Istvan
(+3.9)
Kastélydombi | Erwachsene
| +4 | -6.8 | +4.4 | 69 | 65 | ||
| T1 |
Spáth Márton
(+7.0)
Budapest Footgolf | Erwachsene
| +7 | -6.8 | +7.2 | 72 | 65 |
Felnőtt férfi | Stroke
19 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T1 | 1. |
Spáth Márton
(+7.0)
Budapest Footgolf | Erwachsene
| +7 | -6.8 | +7.2 | 72 | 65 | |
| T1 | 2. |
Katona Istvan
(+3.9)
Kastélydombi | Erwachsene
| +4 | -6.8 | +4.4 | 69 | 65 | |
| T1 | 3. |
Bacskai László Bence
(+8.1)
Budapest Footgolf | Erwachsene
| +8 | -7.7 | +8.4 | 73 | 65 |
Senior férfi | Stroke
28 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Németh Gábor
(+6.0)
Nimród | Senioren
| +6 | -5.8 | +6.0 | 73 | 67 | |
| 2 | 2. |
Zsuppán Péter
(+7.8)
Vasas Footgolf | Senioren
| +8 | -4.8 | +7.8 | 76 | 68 | |
| 3 | 3. |
György János
(+3.3)
Fair-Way | Senioren
| +3 | -2.9 | +3.4 | 72 | 69 |
Senior 55+ férfi | Stroke
7 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Biró László
(+5.2)
UTE | Senioren
| +5 | -4.8 | +5.4 | 77 | 72 | |
| 2 | 2. |
Balázsi Csaba
(+6.9)
Budapest Footgolf | Senioren
| +7 | 0.0 | +6.9 | 80 | 73 | |
| 3 | 3. |
Sajó Ferenc Dr.
(+4.0)
Vasas Footgolf | Senioren
| +4 | 2.9 | +3.7 | 80 | 76 |
Női | Stroke
2 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Ujvári Izabella
(+9.2)
All Stars | Erwachsene
| +6 | -6.3 | +9.2 | 77 | 71 | |
| 2 NS |
Kuchta Dóra
(+7.4)
Ludovika SE | Erwachsene
| +4 | - | - | NS | NS |
Senior 45+ női | Stroke
4 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Bálintné Tóth Zsuzsa
(3.1)
Kastélydombi | Senioren
| 7 | 4.5 | 3.0 | 75 | 82 | |
| 2 | 2. |
Bognár Tünde
(8.0)
Ludovika SE | Senioren
| 13 | 6.3 | 7.6 | 71 | 84 | |
| 3 | 3. |
Bölcsföldi Ágnes
(4.3)
Milan Footgolf | Senioren
| 9 | 7.2 | 4.3 | 80 | 89 |
Open férfi | Stroke
9 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Kecskés Dávid
(+4.2)
Kastélydombi | Erwachsene
| +4 | 1.0 | +3.9 | 77 | 73 | |
| 2 | 2. |
Salamon Bence
(0.8)
Guest | Erwachsene
| 1 | 1.9 | 1.1 | 73 | 74 | |
| 3 | 3. |
Takács Norbi
(+2.8)
All Stars | Erwachsene
| +3 | 3.9 | +2.2 | 79 | 76 |
Open női | Stroke
1 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Petri-Szabó Tünde Imola
(+5.1)
Nimród | Erwachsene
| +2 | 10.8 | +4.1 | 90 | 88 |
Felnőtt férfi nettó | Stroke-HCP
19 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Katona Istvan
(+3.9)
Kastélydombi | Erwachsene
| +4 | -6.8 | +4.4 | 69 | 65 | |
| 2 | 2. |
Spáth Márton
(+7.0)
Budapest Footgolf | Erwachsene
| +7 | -6.8 | +7.2 | 72 | 65 | |
| 3 | 3. |
Bacskai László Bence
(+8.1)
Budapest Footgolf | Erwachsene
| +8 | -7.7 | +8.4 | 73 | 65 |
Senior abszolút nettó | Stroke-HCP
35 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
György János
(+3.3)
Fair-Way | Senioren
| +3 | -2.9 | +3.4 | 72 | 69 | |
| 2 | 2. |
Németh Gábor
(+6.0)
Nimród | Senioren
| +6 | -5.8 | +6.0 | 73 | 67 | |
| T3 | 3. |
Sáfár Szabolcs
(+0.8)
Vasas Footgolf | Senioren
| +1 | 1.9 | +0.6 | 75 | 74 | |
| T3 |
Hinora Ferenc
(+2.8)
Royal Footgolf | Senioren
| +3 | 0.0 | +2.0 | 75 | 72 | ||
| T3 |
Pap Ferenc György
(+1.9)
Fair-Way | Senioren
| +2 | 1.0 | +1.9 | 75 | 73 |
Női abszolút nettó | Stroke-HCP
6 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Bognár Tünde
(8.0)
Ludovika SE | Senioren
| 13 | 6.3 | 7.6 | 71 | 84 | |
| 2 | 2. |
Bálintné Tóth Zsuzsa
(3.1)
Kastélydombi | Senioren
| 7 | 4.5 | 3.0 | 75 | 82 | |
| 3 | 3. |
Ujvári Izabella
(+9.2)
All Stars | Erwachsene
| +6 | -6.3 | +9.2 | 77 | 71 |
Junior nettó | Stroke-HCP
11 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Kraudy Laura
(14.4)
Kastélydombi | Junioren U18
| 20 | 9.0 | 8.0 | 66 | 86 | |
| T2 | 2. |
Sipőcz Benett
(+1.0)
Kastélydombi | Junioren U16
| +1 | 1.0 | +1.0 | 74 | 73 | |
| T2 | 3. |
Kiss Franciska
(8.0)
Kastélydombi | Junioren U14
| 13 | 7.2 | 7.3 | 74 | 87 |
PRO Junior Fiúk U19 | Stroke
2 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Bálint Zalán
(+4.3)
Kastélydombi | Junioren U18
| +4 | -1.0 | +4.3 | 77 | 73 | |
| 2 | 2. |
Koreny Joahim
(+0.9)
Royal Footgolf | Junioren U18
| +1 | 1.9 | +0.9 | 82 | 81 |
PRO Junior Lányok U19 | Stroke
1 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Kraudy Laura
(14.4)
Kastélydombi | Junioren U18
| 20 | 9.0 | 8.0 | 66 | 86 |
PRO Junior Fiúk U16 | Stroke
5 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Sipőcz Benett
(+1.0)
Kastélydombi | Junioren U16
| +1 | 1.0 | +1.0 | 74 | 73 | |
| 2 | 2. |
Kormos Krisztián
(+2.2)
Kastélydombi | Junioren U16
| +2 | 1.0 | +2.2 | 76 | 74 | |
| 3 | 3. |
Kecskés Botond
(+4.9)
Kastélydombi | Junioren U16
| +5 | 2.9 | +4.9 | 81 | 76 |
PRO Junior Lányok U16 | Stroke
2 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Kormos Brigitta
(3.3)
Kastélydombi | Junioren U16
| 8 | 4.5 | 3.2 | 76 | 84 | |
| 2 | 2. |
Kiss Franciska
(8.0)
Kastélydombi | Junioren U14
| 13 | 7.2 | 7.3 | 74 | 87 |
Amatőr férfi | Stroke
4 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Pék Bertold
(+3.6)
Milan Footgolf | Erwachsene
| +4 | -1.0 | +3.6 | 75 | 71 | |
| 2 | 2. |
Kiss János
(3.9)
Ludovika SE | Senioren
| 4 | 10.6 | 3.9 | 79 | 83 | |
| 3 | 3. |
Marsicki Richárd
(+0.5)
Kastélydombi | Erwachsene
| +1 | 13.5 | +0.5 | 89 | 88 |
Amatőr női | Stroke
2 Spieler
| # | Spieler | PHCP | SD | Neues HCP | Stroke netto | Stroke brutto | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. |
Bakó-Szántay Georgina
(2.5)
Főnix Footgolf | Erwachsene
| 7 | 8.1 | 2.5 | 80 | 87 | |
| 2 | 2. |
Bendly Krisztina
(9.5)
Kastélydombi | Senioren
| 15 | 14.3 | 10.2 | 78 | 93 |
Hole in one
| Spieler | |
|---|---|
| 1. | György Dániel |
Longest Drive
| Spieler | |
|---|---|
| 1. | Bauer Attila „Attila” |
Nearest to the pin
| Spieler | |
|---|---|
| 1. | Németh Gábor |